Depilacja laserowa – stuprocenowa gładkość ciała

Depilacja laserowa jest zabiegiem dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą na stałe uzyskać uczucie gładkości skóry. Depilacja laserowa bikini, pach, rąk czy nóg może okazać się środkiem do lepszego samopoczucia, pokonania depresji, motywacji do działania czy po prostu swobodnego wypoczynku podczas wakacji. Dowiedz się dlaczego warto ją zrobić i co wyróżnia laser Vectus spośród innych technologicznych metod.

Co ile depilacja laserowa powinna być wykonywana?
Obszar zabiegowy Co ile tygodni? Jak dużo zabiegów?
Plecy 10 6-8
Nogi 6 6-8
Pachy 4 6-8

DEPILACJA LASEROWA – DLACZEGO JEST BARDZIEJ SKUTECZNA?

Depilacja laserowa wymaga tak naprawdę tylko 4-6 powtórzeń w odstępach kilkutygodniowych. Klasyczne metody takie jak maszynka jednorazowa, wosk czy plastry u niektórych osób są stosowane nawet codziennie – zwłaszcza latem, kiedy bardziej odsłaniamy ciało. Niektóre kobiety zmagają się z hirsutyzmem, czyli nadmiernym owłosieniem, więc depilacja laserowa oszczędza czas. Jest bezpieczna, skuteczna i bezbolesna.

Każde miejsce poddane zabiegowi laserowemu nie może być podrażnione, zaczerwienione czy przesuszone. Warto skorzystać z zabiegu zimą, kiedy skóra nie jest opalona. Świeże opalenizny nie sprzyjają wykonywaniu zabiegu. Niezależnie od tego czy interesuje nas depilacja laserowa pach, nóg czy innych części ciała, trzeba wcześniej skonsultować się ze specjalistą. Ważne jest też stosowanie kremów z Panthenolem, Bepantenem i Alantanem. Jeśli depilowaliśmy pachy – zrezygnujmy z dezodorantów i antyperspirantów.

„Po zabiegach trzeba zachować szczególną ostrożność – nie wystawiać depilowanych miejsc na działania promieni słonecznych, unikać gorących kąpieli i pobytu w solarium” – mówi Karolina Formela, kosmetolog z Clinica Cosmetologica

WRASTAJĄCE WŁOSKI – TO JUŻ NIE PROBLEMDepilacja laserowa nóg

Wrastające włoski są skutkiem zwykłej depilacji. W jej wyniku pojawia się też czasami zapalenie mieszków włosowych. Plastry, jednorazowe maszynki, wosk i nawet elektryczne depilatory narażają skórę na stany zapalne. Jak wyjść z tej sytuacji? Pomocne okażą się kosmetyki z kwasem mlekowym, peelingi i naturalne balsamy kojące.

Jednak najlepszym i trwałym rozwiązaniem będzie depilacja laserowa. Przeciwwskazania dotyczą ciąży, infekcji wirusowych, grzybicznych i bakteryjnych oraz skłonności do występowania blizn, alergii i wysypek. Jeśli nie znajdujemy się w grupie takich osób, możemy podejść do zabiegu. Wybrany przez nas specjalista zapozna nas szczegółowo z działaniami przygotowującymi, które nie są ani obciążające, ani czasochłonne.

CZY DEPILACJA LASEROWA BOLI? BEZ ZNIECZULENIA

O to czy depilacja laserowa boli pytamy warunkując niekiedy decyzję odnośnie zabiegu. Ból nie jest odczuwalny, natomiast działania głowicy na obszarze np. delikatnych miejsc intymnych, powoduje naturalny dyskomfort. Laserowa depilacja jest przeprowadzana bez znieczulenia, co również świadczy o niskim progu bólowym. Oczywiście w indywidualnych przypadkach może się okazać, że jest to jednak problem.

LASER DO DEPILACJI VECTUS – CZY WARTO POLECIĆ?Gładkie nogi zasługą depilacja laserowej

Laser do depilacji Vectus używa się przy zabiegu trwającym nie więcej niż pół godziny. Ale przy niektórych miejscach wystarczy tylko 5 minut. Efekty są trwałe, więc ma dużą skuteczność. Jakość lasera została potwierdzona certyfikatem FDA. Głowica może zostać dopasowana do konkretnego obszaru ciała pod względem wielkości.

Co więcej – swobodnie porusza się na każdym typie skóry, o każdym kolorze. Fala o długości 810 nm tafia precyzyjnie w barwnik włosa. Vectus posiada też czytnik melaniny Skintel. Wszystkie te cechy sprawiają, że przedstawiany model jest najczęściej wybieranym i polecanym laserem wśród pacjentek i pacjentów kliniki.

 

Depilacja laserowa Gdańsk – Zapomnij o goleniu i depilacji raz na zawsze!

DEPILACJA LASEROWA – OPINIE WSKAZUJĄ NA SKUTECZNOŚĆ

Depilacja laserowa opinie ma inspirujące:

 • Kobiety, które trwale cieszą się już gładkim ciałem, dzielą się życiową energią i spełnianiem marzeń.
 • Mały krok w kierunku zadbania o jakość skóry, wpływa na wielkie, realizowane codziennie rzeczy.
 • Depilacja laserowa to komfort nie tylko podczas wakacji i w momentach odsłaniania różnych części ciała. To po prostu codzienność, w której nie ma miejsca na zwątpienia, kłopotliwość i niskie poczucie wartości.
 • Trwale usunięte owłosienie umożliwia plażowanie i korzystanie z basenów bez poświęcania specjalnego czasu na golenie ciała.
 • Każdego dnia można też bezpiecznie wskoczyć w szorty, spódnice, letnie sukienki czy bluzki na ramiączkach.

Skuteczność została potwierdzana przez tysiące modelek, aktorek, blogerek czy dziennikarek. Inspiruje wszystkie polskie kobiety, stawiające na aktywny i wygodny tryb życia. Zawsze mamy gwarancje gładkiej skóry, która wspomagana kremami nawilżającymi i zbilansowaną dietą, będzie przy tym miękka, jędrna i elastyczna.

4 replies on “Depilacja laserowa – stuprocenowa gładkość ciała”

 1. Githofa13 pisze:

  O tak zdecydowanie po depilacji laserowej mamy problem z zaczerwieniami i jakimiś krostkami,a faktycznie po goleniu tradycyjnymi metodami wygląda to nieestetycznie, a czasami szczypie i jest nieprzyjemnie.

 2. Nola89 pisze:

  Wiecie jakby się tak zastanowić nad tym ile wydajemy na wosk, czy regularne wizyty u kosmetyczki to jednak depilacja laserowa nie jest wcale taka droga. A ma wiele zalet, a na pewno na jej korzyść przemawia to, że efekty są trwałe, można na bardzo długi czas się pozbyć niechcianych włosów.

  • KaSanna pisze:

   Dokładnie również kiedyś o tym myślałam. Z początku trochę pieniędzy poszło na zabieg depilacji laserowej, ale dzisiaj wystarczy mi jedna wizyta i włoski nie odrastają przez następne kilkanaście miesięcy 🙂

 3. sucha pisze:

  A słyszeliście o tej klinice medycyny estetycznej Clinica Cosmetologica w Gdańsku? Oferują bardzo wiele zabiegów. Ludzie bardzo sobie chwalą zabieg depilacji laserowej. Cena jest przystępna i efekty widoczne już po pierwszym zabiegu 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

69 − 61 =