Skuteczne usuwanie blizn laserowo

W dzisiejszym świecie, wiele osób, boryka się z problemem posiadania blizn pooperacyjnych. Laser na blizny skutecznie radzi sobie z tym problemem. Trzeba zauważyć, że bardzo często maść na blizny pooperacyjne nie dociera wystarczająco głęboko i przez to nie ma satysfakcjonujących efektów. Usuwanie blizn jest możliwe, dzięki zastosowaniu zabiegu, jakim jest Palomar Emerge. Warty uwagi jest fakt, że laser w trakcie tego zabiegu, niezwykle głęboko wnika w poszczególne warstwy skóry. W trakcie tego zabiegu, pojawiają się nowe włókna kolagenu oraz elastyny, które skutecznie odbudowują skórę.

Efekty zabiegu są bardzo szybko widoczne. U wielu osób blizny się znacznie spłycają, a u jeszcze innej grupy osób, blizny stają się całkowicie niewidoczne. Laserowe usuwanie blizn także jest możliwe dzięki zabiegowi, który nosi nazwę Harmony XL pro NIR. Przede wszystkim, wyżej wymieniony laser, stymuluje organizm do odbudowy i w ten sposób, skóra zaczyna się regenerować. Już po kilku zabiegach, widać imponujące efekty. Laser ten jest bardzo skuteczny w usuwaniu różnych blizn pooperacyjnych. Usuwanie blizn laserem Harmony XL pro NIR daje wspaniały efekt odbudowania struktury skóry. Zabieg Surgen osiąga również rewelacyjne efekty, jeśli chodzi o usuwanie blizn pooperacyjnych. Wykorzystano w tym zabiegu dwie nowatorskie technologie, czyli fale radiowe i działanie prądu. Warto wiedzieć, iż specjalna głowica wyposażona jest w odpowiednie małe igiełki, które bardzo precyzyjnie wkłuwają się w skórę i tam ją stymulują, najpierw poprzez fale radiowe, a potem przy pomocy prądu. Cały proces niezwykle intensywnie stymuluje regenerację skóry, przez co w efekcie znikają blizny pooperacyjne lub się bardzo zmniejszają.

Laserowe usuwanie blizn cena również może się odbyć za pomocą zabiegu jakim jest Geneo+. Z całą pewnością, ogromnym atutem tego zabiegu jest bezinwazyjność tej metody. Zabieg ten, stymuluje organizm przy pomocy dwutlenku węgla, dzięki czemu skóra zaczyna się intensywniej regenerować. Bezpośrednio po zabiegu, skóra wygląda bardzo ładnie. Nie jest wymagana żadna rekonwalescencja. Zabieg wspaniale sprawdza się w łagodniejszych bliznach.

4 odpowiedzi na “Skuteczne usuwanie blizn laserowo”

 1. Skyy pisze:

  Ciekawy artykuł. Właśnie zastanawiałam się nad usunięcie mojej blizny, która jest skutkiem wycięcia wyrostka robaczkowego;/ Nie wygląda ona zbył ładnie i jest dosyć szeroka. Poczytam jeszcze trochę na ten temat, ale widzę, że laser jest najskuteczniejszym w tym wypadku.

 2. ereria pisze:

  Dokładnie nie ma co wydawać pieniędzy na te bezużyteczne kremy.. Z bliznami to tylko laser może sobie poradzić:).

 3. Myszak pisze:

  Jeśli chodzi o laserowe usuwanie blizn pooperacyjnych to mogę polecić klinikę medycyny estetycznej Clinica Cosmetologica w Gdańsku. Usuwałam tam bliznę na nodze i jestem naprawdę zadowolona z końcowego efektu. Mają tam bardzo nowoczesny sprzęt i lekarze posiadają bardzo duże doświadczenie. Polecam serdecznie 🙂

 4. Kacha pisze:

  Na usuwanie blizn polecam laser CO2. Jest to nowoczesna metoda, która znacznie regeneruje skórę i powoduje wydzielanie się kolagenu, a jak wiemy to właśnie kolagen odpowiada za sprężystość i elastyczność naszej skóry 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 + 2 =