Jak powiększyć piersi domowymi sposobami?

Małe piersi to dla wielu kobiet dosyć spory problem, który wpływa nie tylko na wygląd zewnętrzny, ale również na samopoczucie. Z tego też względu wiele pań w akcie desperacji decyduje się na operacyjne powiększenie biustu, które jednak jest bardzo kosztowne, a efekty niestety nie zawsze spełniają oczekiwania. Czy warto jednak wydawać grube pieniądze na taki zabieg chirurgiczny? Oczywiście, że nie. Stosując naturalne metody, również można poprawić wygląd biustu, jednak jak powiększyć piersi domowymi sposobami?

Fitoestrogeny

Roślinne hormony przypominające kobiece estrogeny, czyli fitoestrogeny to substancje, które mogą przyczynić się nieznacznie do powiększenia biustu i stanowią bardzo dobrą alternatywę dla tabletek, które mogą wywołać wiele skutków ubocznych (dodatkowo można użyć krem na rozstępy). Z tego też względu do codziennego menu warto wprowadzić produkty spożywcze, które w swoim składzie zawierają wspomniane fitoestrogeny. Czym zatem warto się zajadać? Najlepiej soją, soczewicą, ciecierzycą, fasolką szparagową, nasionami lnu, sezamem, a także orzechami.

Zioła

Zbawienny wpływ na ogólny stan zdrowia mają zioła, które od tysięcy lat wykorzystywane są do leczenia wielu bardzo nieprzyjemnych dolegliwości. Warto jednak wiedzieć o tym, iż niektóre z nich mogą przyczynić się do powiększenia biustu, jednak aby zobaczyć jakieś efekty, należy wypijać je regularnie przez kilka miesięcy. Po które zatem zioła warto sięgnąć? Najlepiej po kozieradkę, koper włoski, szyszki chmielu oraz palmę sabałową, które najlepiej wpływają na ujędrnianie biustu.

Odpowiednia pielęgnacja

Wewnętrzną kurację warto uzupełnić odpowiednią pielęgnacją, która wprawdzie nie sprawi, iż biust urośnie o kilka rozmiarów, jednak nieznacznie się podniesie i ujędrni. W tym celu warto zaopatrzyć się w dobry kosmetyk, którym najlepiej masować piersi, dzięki czemu efekty będą jeszcze lepsze. Najlepiej w tym przypadku sprawdzi się krem Frashe, który ze względu na naturalny skład jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Regularne stosowanie tego kremu pomoże ujędrnić biust poprzez poprawę krążenia krwi, dzięki czemu będzie on wydawać się nieco większy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

85 + = 94