Jak zneutralizować drugi podbródek?

Drugi podbródek to poważny problem estetyczny. Powstaje na skutek utraty przez skórę sprężystości oraz napięcia. Dodatkowo potęgowany przez nadmierną ilość tkanki tłuszczowej, stanowi źródło silnych kompleksów, braku pewności siebie oraz wstydu. Osoby, u których występuje podwójny podbródek, najczęściej szukają ratunku w gabinetach medycyny estetycznej. Skóra na skutek starzenia traci swoje właściwości oraz atrakcyjny wygląd.

Zaradzić temu mogą jedynie zabiegi, których wykonywanie zawsze należy powierzać specjalistom. Z biegiem lat skóra wszystkich ludzi traci na elastyczności, tak więc drugi podbródek u szczupłej osoby nie jest niczym szczególnym.

Jak zlikwidować drugi podbródek?

Wiele osób zastanawia się jak zlikwidować drugi podbródek. To pytanie spędza sen z powiek tysiącom osób dziennie. Przychodzą one do klinik medycyny estetycznej z jednym pytaniem: Jak się pozbyć drugiego podbródka? Odpowiedzią są zabiegi z wykorzystaniem specjalistycznych urządzań.

Jak zneutralizować drugi podbródek? Przeczytaj tutaj: http://drkomorowska.pl/arts/jak-zneutralizowac-drugi-podbrodek-najlepsze-zabiegi/

Zabiegi na drugi podbródek to między innymi:

 • Pollogen Legend – Maximus – fala radiowa rozgrzewa tkankę tłuszczową aż do 60 stopni, powodując jej stopienie, co daje spektakularny rezultat zmniejszenia drugiego podbródka
 • Ultraformer III HIFU – fala ultradźwiękowa pobudza do pracy komórki odpowiedzialne za produkcję kolagenu oraz ujędrnia skórę. Zabieg jest bardzo przyjemny i ma formę masażu.
 • Venus Legacy – całkowicie bezbolesny i bardzo przyjemny zabieg wykonywany tym urządzeniem daje szybkie i wyraźne efekty. Skóra wyraźnie się napina, a tkanka tłuszczowa zostaje zredukowana.
 • Mobilift – całkowicie bezinwazyjny masaż powierzchni skóry jest tak dobrany, aby powodować naturalną redukcję podskórnej tkanki tłuszczowej, oraz stymulowanie skóry do produkcji kolagenu.
 • Karboksyterapia Reology 2 – podskórne podanie dwutlenku węgla stymuluje rozpad komórek tłuszczowych, poprawia krążenie krwi oraz wspomaga naturalną regenerację skóry.
 • Icoone – rewolucyjna dwutorowa terapia tym urządzeniem daje bardzo szybkie efekty. Masaż w połączeniu z podciśnieniem działa rewitalizująco, wyszczuplająco oraz regenerująco.kobieta trzyma podbródek

Wszystkie wyżej opisane zabiegi to kwintesencja najnowszych technologii z dziedziny medycyny estetycznej. Ich skuteczność w leczeniu drugiego podbródka została wielokrotnie potwierdzona, a bezpieczeństwo oraz precyzja działania nie mają sobie równych wśród konkurencji. Likwidacja drugiego podbródka z użyciem tych urządzeń to 100% gwarancja sukcesu oraz zadowolenia.

5 odpowiedzi na “Jak zneutralizować drugi podbródek?”

 1. fithum pisze:

  Szkoda, że nie napisano tutaj o najważniejszych powodach powstawania drugiego podbródka. Może, by to kogoś ustrzegło (np mnie), że szybka utrata wagi może tylko pogorszyć sprawę.

 2. mamacita pisze:

  Dobrze, że mamy teraz do dyspozycji takie nowoczesne metody usuwania podwójnego podbródka. Kiedyś możliwa była tylko chirurgiczna korekta, a tu proszę – bezinwazyjnie 🙂

 3. Marta71 pisze:

  Ktoś orientuje się jak wygląda usuwanie drugiego podbródka od strony cenowej? Zastanawiam się czy to jest duży wydatek, bo chętnie bym skorzystała.

  • tosia22 pisze:

   Chyba najlepiej porozmawiać z lekarzem – z reguły można udać się na darmową konsultację. Każdy przypadek jest trochę inny i czasem jeden zabieg usuwania podwójnego podbródka okaże się skuteczniejszy od drugiego.

 4. sceptyczny pisze:

  Dodam od siebie, że różne ćwiczenia i masażery do redukcji tłuszczu z podbródka to ściema grubymi nićmi szyta. To w ogóle się nie sprawdza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 + = 25