Depilacja laserowa Gdynia: poznaj tajniki Lasera Vectus!

Usuwanie zbędnego owłosienia to zabieg, który znany jest od dawna, oczywiście dokonywany różnymi metodami. Ostatnie lata to jednak burzliwy rozwój depilacji laserowej. Sporo kobiet decyduje się na usunięcie zbędnego owłosienia przy pomocy lasera. Początkowo kobiety bały się poparzenia i decydowały się na inne techniki, jednak teraz nowoczesna technologia przekonała je, że laserowe usuwanie owłosienia jest właściwie bezbolesne i efekty przechodzą ich najśmielsze oczekiwania. Zobacz, jak laser Vectus pomaga w uzyskania gładkiej skóry! 

Depilacja laserowa Vectus – dla kogo?

Depilacja laserowa to zabieg, który usuwa owłosienie z okolic bikini, nóg, pach oraz górnej wargi. Najczęściej kobiety depilują laserowo nogi, choć coraz częściej pozostałe obszary, zaznaczyć należy, że jeśli nie ma przeciwwskazań to właściwie można depilować laserem dowolną część ciała według życzenia.

Zabiegi depilacji laserowej wykonywane są różnymi metodami w zależności od wykorzystywanego urządzenia. Kosmetolodzy i dermatolodzy polecają wykonanie zabiegu laserem diodowym ocenianym jako najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt. Po decyzji przez klientkę o zabiegu, przeprowadzany jest wywiad, czyli konsultacja z dermatologiem bądź kosmetologiem, w trakcie którego diagnozowany jest stan i typ skóry oraz włosów i omawiane ewentualne przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Następnie na podstawie uzyskanych informacji kosmetolog dobiera parametry wiązki laserowej. Zabieg depilacji laserem diodowym to fototermoliza selektywna, polegająca na wniknięciu światła lasera wyłącznie w łodygę włosa, a właściwie w melaminę, tym samym uszkadzając strukturę włosa raz  na zawsze. Zabieg depilacji jest właściwie bezbolesny, nieraz w zależności od stopnia odczuwania bólu przez klientkę można zastosować przeciwbólowe żele. Trwa w zależności od depilowanego obszaru – od kilkunastu minut nawet do dwóch godzin.

Depilacja laserowa – co po zabiegu?

Naturalnym efektem po wykonanym zabiegu jest zaczerwienie i obrzęk, które mogą się utrzymywać nawet do kilku dni, a u niektórych pań tylko na przykład trzy godziny, jest to sprawa indywidualna. Po zabiegu przez okres około dwóch tygodni depilowane miejsca należy traktować delikatnie, myć żelem bez mydła, nie pocierać skóry i nie drażnić jej. Jeśli depilowane były pachy trzeba pamiętać, by nie używać dezodorantów z alkoholem. Nie opalać się i nie stosować żadnych zabiegów złuszczających, zwyczajnie bardzo ostrożnie obchodzić się z depilowanymi miejscami.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Przeczytaj artykuł: https://fitness.wp.pl/21664,depilacja-laserowa-gdynia-laser-vectus

Depilacja laserowa Vectus w Gdyni!

Pomimo, że jest to bardzo efektywny zabieg skierowany do osób, które chcą się pozbyć owłosienia na stałe, szybko, bezpiecznie lub ograniczyć dokuczliwą potliwość, nie wszyscy mogą z niego skorzystać. W trakcie wywiadu oczywiście wszystko zostanie omówione, ale warto znać przeciwwskazania do zabiegu, a są to:

  • ciąża,
  • uszkodzony naskórek,
  • brodawki, cukrzyca,
  • bielactwo,
  • choroby skóry,
  • świeża opalenizna i przyjmowanie leków fotouczulających.

Laser Vectus i czytnik poziomu melaniny Skintel do depilacji laserowej

Zabieg depilacji laserowej dostępny jest w salonie kosmetologicznym w Gdyni – wystarczy się zapisać:

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 64 94
https://vectusgdynia.pl

By usunąć niechciane owłosienie całkowicie, trzeba wykonać od trzech do sześciu zabiegów, ale nie jeden po drugim. Odstępy między zabiegami to cztery do dwunastu tygodni i ma to związek ze wzrostem włosów, ale już po pierwszym zabiegu odrasta tylko 30% włosów. Więc jak widać to doskonały, szybki i skuteczny sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 5 = 13