Co pod oczy na zmarszczki?

Skóra wokół powiek jest niezwykle delikatna i wrażliwa na różnego rodzaju uszkodzenia, dlatego też należy obchodzić się z nią bardzo delikatnie. Niestety wraz z wiekiem skóra zaczyna tracić swoją jędrność i sprężystość, przez co zaczynają pojawiać się na niej pierwsze zmarszczki, zwłaszcza pod oczami. Wprawdzie walka ze zmarszczkami nie należy do najłatwiejszych, jednak sięgając po właściwe metody, można w znaczący sposób poprawić wygląd skóry pod powiekami. Jednak co pod oczy na zmarszczki? Może warto sięgnąć po serum naturel anti-rides?

Botoks

Wiele kobiet w celu pozbycia się zmarszczek pod oczami decyduje się sięgnąć po botoks, którego użycie w większości przypadków pomaga na prawdę pozbyć się większości zmarszczek. Toksyna botulinowa blokuje przechodzenie bodźców z nerwów do mięśni twarzy, dzięki czemu zmarszczki ulegają dosyć znacznemu spłyceniu. Zmiany widoczne są najczęściej po upływie kilku dni, jeśli jednak chodzi o efekty, to utrzymują się one zazwyczaj przez okres od 3 do 6 miesięcy, po czym konieczne jest powtórzenie zabiegu.

Niestety ostrzykiwanie okolic oczu toksyną botulinową nie należy do najtańszych zabiegów, przez co nie każdą kobietę stać na taki wydatek. Przed podjęciem decyzji o wstrzyknięciu sobie botoksu należy tę kwestię bardzo dobrze przemyśleć, ponieważ bardzo często zdarzają się sytuacje, w przypadku których dochodzi do różnych komplikacji, przez co twarz może wyglądać bardzo nienaturalnie a czasem i komicznie.

Kremy na zmarszczki

Bardzo dobrą i kilkadziesiąt razy tańszą alternatywą dla botoksu jest włączenie do pielęgnacji skóry pod oczami odpowiedniego kremu, który pomoże zredukować widoczność zmarszczek. Po jaki jednak krem warto sięgnąć?

Jednym z ciekawszych produktów na rynku jest krem Richevon, który docierając w głębokie warstwy skóry, w znaczący sposób poprawia jej właściwości. Stosując regularnie ten w pełni naturalny krem, można nie tylko zmniejszyć widoczność zmarszczek, ale również poprawić ogólny stan cery. Skóra po użyciu tego kremu staje się dogłębnie nawilżona, odzyskuje zdrowy koloryt, a także swoją sprężystość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

74 + = 79