Skuteczny i Bezpieczny Laser Vectus – Depilacja Laserowa Gdynia

Nadmierne owłosienie może pojawić się na ciele z różnych powodów. U jednych będzie uwarunkowane to względami genetycznymi, u innych natomiast będzie stanowiło skutek choroby, najczęściej o podłożu hormonalnym (na przykład zespół policystycznych jajników u kobiet). Te różne na pozór stany łączy jednak wspólny mianownik – kompleksy i złe samopoczucie osób dotkniętych tym problemem. Na szczęście współczesna kosmetologia, a zwłaszcza medycyna estetyczna mogą skutecznie oraz efektywnie przeciwstawić się nadmiernemu owłosieniu, a ich najskuteczniejszą dotąd bronią jest depilacja laserowa z użyciem lasera Vectus. Jeśli chcesz poznać więcej informacji o samym zabiegu i wykorzystywanym podczas niego urządzeniu, przeczytaj dalszą część naszego artykułu. Zapraszamy do lektury.

Laserowe usuwanie owłosienia z wykorzystaniem lasera Vectus – jakie rejony ciała można skutecznie depilować?

usuwanie włosów z nógLaserowe usuwanie owłosienia z wykorzystaniem lasera Vectus daję pacjentowi praktycznie nieograniczone pole wyboru okolicy, którą chcę poddać depilacji. Nie ulga jednak wątpliwości, że pewne rejony ciała są poddawane temu procesowi znacznie częściej niż inne. Przyjrzyjmy się im pokrótce.

  • Nogi – większość kobiet nie wyobraża sobie noszenia sukienki w momencie, kiedy jej nogi są nieogolone. Depilacja laserowa z wykorzystaniem lasera Vectus pozwala ten problem rozwiązać i już nigdy nie spędzać godziny przed wyjściem na wizycie w łazience w celu golenia nieestetycznego owłosienia.
  • Okolica bikini – zabieg laserowego usuwania owłosienia z tej okolicy staje się szczególnie popularny w okresie przedwakacyjnym, kiedy to panie chcą się przygotować należycie do wizyt na plaży i noszenia stroju plażowego pięknie eksponującego nogi. Okolica ta najczęściej depilowana jest z wiadomych względów razem ze wspomnianymi wcześniej nogami.
  • Pachy – w tym przypadku laserowe usuwanie owłosienia oprócz charakteru czysto estetycznego ma również charakter anty infekcyjny. Bezpośrednio wynika to z faktu, iż włosy rosnące pod pachami stanowią doskonałe wręcz siedlisko dla licznych bakterii, w tym również tych chorobotwórczych.

Depilacja laserowa z wykorzystaniem lasera Vectus – skuteczność.

Naturalnie nasuwającym się, a co za tym idzie, częstym pytaniem pacjentów jest, czy depilacja laserowa z wykorzystaniem lasera Vectus jest skuteczna? Odpowiedź brzmi tak, laserowe usuwanie owłosienia z wykorzystaniem tego urządzenia jest w stanie usunąć nawet 95 procent niechcianych włosów. Jeśli chodzi o pozostałe 5 procent, stanowi je owłosienie, które nie było w fazie wzrostu, a tym samym nie mogło być usunięte przez opisywany przez nas laser Vectus.

Depilacja laserowa Gdynia – DepilacjaVectus
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Laserowe usuwanie owłosienia laserem Vectus – dlaczego warto?

Abstrahując nieco od tego, że depilacja laserowa z wykorzystaniem lasera Vectus jest aktualnie najskuteczniejszą formą pozbywania się zbędnego, czy nadmiernego owłosienia, ważniejsza jest inna kwestia. Tak więc, usunięcia zbędnych, nieestetycznych włosów, czy to pod nosem u kobiet, czy na plecach u mężczyzn pozwala pozbyć się kompleksów. Pozwala zdjąć z siebie blokady psychiczne i co chyba najważniejsze poczuć się pięknymi oraz atrakcyjnym w swoim własnym ciele.

Podsumowując więc, zdecydowanie warto zdecydować się na laserowe usuwanie owłosienia za pomocą urządzenia Vectus. Warto, jeśli choć trochę sprawi to, że będziemy czuli się lepiej. Bzdurą jest wszach, że stwierdzenie, że inwestycja w swoją urodę jest wyrazem próżności. W rzeczywistości bowiem inwestycja w swoją urodę jest inwestycją w siebie samego. Inwestycją w lepsze jutro dla siebie i swoich bliskich.

 

Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://zdrowie.wprost.pl/uroda/10137396/depilacja-laserowa-vectus-jakie-sa-jej-zalety-clinica-cosmetologica-gdynia.html

One reply

  1. Karina pisze:

    Słyszałam, że vectus jest dokładniejszy, szybszy a przy tym lepszy od innych laserów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

73 − = 65