Skuteczne modelowanie zaniedbanej twarzy

Proces starzenia się, jest procesem nieuniknionym. Dotyczy on zarówno kobiet, jak i mężczyzn. W większości przypadków kondycja skóry nie jest taka, na jaką wskazuje metryka.

Odmładzanie twarzy stało się w dobie dzisiejszych możliwości czymś powszechnie stosowanym. Na starzenie się twarzy mają wpływ przede wszystkim, takie czynniki jak:

  • zła dieta
  • złe warunki atmosferyczne
  • nadmierne korzystanie z solarium oraz sauny
  • nieodpowiednia pielęgnacja skóry
  • stres

Modelowanie twarzy daje nam możliwość odmłodzenia skóry, jak również poprawienia jej rysów. W związku z czym osoby mające owalną twarz, mogą spowodować, iż ich twarz stanie się bardziej podłużna. W tym celu stosuje się odpowiednie kosmetyki do korygowania rysów twarzy, które możemy nabyć w każdym sklepie drogeryjnym. Aczkolwiek należy pamiętać, iż w przypadku modelowania twarzy kosmetykami, efekt modelowania nie będzie efektem stałym. W związku z czym, aby uzyskać stały efekt korekcja twarzy, należałoby się poddać liftingowi.

Jak odmłodzić twarz?

Laser na twarz jest używany pod wieloma względami. Zarówno w celach typowo medycznych, jak na przykład trądzik, aczkolwiek również w celach typowo kosmetycznych, jak na przykład odmładzanie twarzy. Laser bowiem wnika w głębokie warstwy skóry, stymulując tkanki do regeneracji. W związku z czym pojawiają się nowe włókna kolagenowe, poprzez co poprawia się gęstość oraz napięcie skóry.

Lifting twarzy ma jedną niekwestionowaną zaletę. Bowiem tuż po zabiegu skóra wygląda zdecydowanie młodziej, przy czym efekt ten jest bardzo naturalny, a ingerencja chirurgiczna jest praktycznie niezauważalna. Sam zabieg obywa się w znieczuleniu dożylnym, bądź ogólnym. Należy również pamiętać, iż przez pierwsze dwa dni skóry twarzy może być delikatnie opuchnięta. Aczkolwiek dyskomfort ten znika szybko. Zabieg jest w pełni bezpieczny i nie powoduje żadnych komplikacji związanych ze zdrowiem. Ważne jest także, aby po samym zabiegu unikać noszenia ciężkich rzeczy przez co najmniej miesiąc czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

66 − = 58